ASTX-12-101-26.000MHZ-T Abracon
ASTX-12-101-26.000MHZ-T Images
Please contact us for more photos of ASTX-12-101-26.000MHZ-T
Part Number ASTX-12-101-26.000MHZ-T
Manufacturer Abracon
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description OSC VCTCXO 26.000MHZ SNWV SMD
Category Logic & Timing IC
Family SMD Crystal Oscillator
ROHS Compliant Yes
MSL Level ASTX-12-101-26.000MHZ-T
Datasheet download -
Request Quotation for ASTX-12-101-26.000MHZ-T
ASTX-12-101-26.000MHZ-T Specifications
Replacement Part Number PART-ASTX-12-101-26.000MHZ-T
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for ASTX-12-101-26.000MHZ-T
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
Q33710K80023700
Seiko Instruments
Crystal Oscillator 12MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD