06035A152KAT2A AVX
06035A152KAT2A Images
Please contact us for more photos of 06035A152KAT2A
Part Number 06035A152KAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.0015uF 50V C0G 10% SMD 0603 125\u00b0C Paper T R