12067C472KAZ2A AVX
12067C472KAZ2A Images
Please contact us for more photos of 12067C472KAZ2A
Part Number 12067C472KAZ2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 1206 X7R 4.7NF 500V 10% FLEXITERM