12105C103KAT2A AVX
12105C103KAT2A Images
Please contact us for more photos of 12105C103KAT2A
Part Number 12105C103KAT2A
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.01uF 50V X7R 10% SMD 1210 125\u00b0C Paper T R
Category Capacitors
Family Capacitor Ceramic Multilayer
ROHS Compliant Yes
MSL Level 12105C103KAT2A
Datasheet download 12105C103KAT2A.pdf
Request Quotation for 12105C103KAT2A
12105C103KAT2A Specifications
Part Number 12105C103KAT2A
Product Dimensions 3.2 x 2.5 x 0.94 mm