CM03X5R225M10AH AVX
CM03X5R225M10AH Images
Please contact us for more photos of CM03X5R225M10AH
Part Number CM03X5R225M10AH
Manufacturer AVX
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 0201 X5R 2.2UF 10V 20%