CR0402-FX-7682GZ2 Bourns
CR0402-FX-7682GZ2 Images
Please contact us for more photos of CR0402-FX-7682GZ2
Part Number CR0402-FX-7682GZ2
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0402 76.8K Ohm 1% 1 16W \u00b1100ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R