| Part Number | CMS3-3-R |
|---|---|
| Manufacturer | Eaton |
| Quantity in stock | 128200 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode 64uH 100KHz Ferrite 4.75A T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | CMS3-3-R |
| Datasheet download |
| Part Number | CMS3-3-R |
|---|---|
| Test Frequency | 100 kHz |
| Package/Case | 13.97 X 13.97 X 6 |
| Product Dimensions | 13.97 x 13.97 x 6 mm |
| Rad Hard | No |
| Max Processing Temp | 260 |
| Operating Temperature | -40 to 160 °C |
| Product Depth | 13.97 mm |
| Product Height | 6 mm |
| Product Length | 13.97 mm |
| Replacement Part Number | PART-CMS3-3-R |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Pulse | Ind Power Bead Wirewound 215nH 20% 40A T R Download PDF datasheet for PA1320.221NLT.pdf |
|
TE Connectivity | Ind Power Shielded 10uH 30% Ferrite 2A T R Download PDF datasheet for 1676948-1.pdf |
|
Eaton | Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 2.08A T R Download PDF datasheet for DR73-100-R.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 1A 1210 Embossed T R Download PDF datasheet for LQH32PN4R7NN0L.pdf |
|
Vishay | Ind Bead Shielded Multi-Layer 600Ohm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0805 T R Download PDF datasheet for ILBB0805ER601V.pdf |
|
SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS | MOLDED SMD POWER INDUCTORS +-20% 0.56H - |
|
Murata Manufacturing | Ind Common Mode Choke Wirewound 120Ohm 25% 100MHz 370mA 0805 Embossed T R Download PDF datasheet for DLW21SN121SQ2L.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz 8A 4040 T R Download PDF datasheet for IHLP4040DZER6R8M01.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead 600Ohm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0805 Paper T R Download PDF datasheet for BLM21BD601SN1D.pdf |
|
TDK | Ind Laser Cut 10nH 5% 100MHz 14Q-Factor Copper Plated Ceramic 600mA 0603 T R Download PDF datasheet for B82496C3100J.pdf |