| Part Number | 278LF-12-17 |
|---|---|
| Manufacturer | Fox |
| Quantity in stock | 103890 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Crystal 12MHz 2-Pin HC 49SD T R |
| Category | Logic & Timing IC |
| Family | Crystals |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | 278LF-12-17 |
| Datasheet download |
| Part Number | 278LF-12-17 |
|---|---|
| Supplier Package | HC-49/SD |
| Pin Count | 2 |
| Rad Hard | No |
| Product Dimensions | 11.7 x 5 x 4.5 mm |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Frequency | 12 MHz |
| Series Resistance | 60 Ohm |
| Package | 2HC/49SD |
| Replacement Part Number | PART-278LF-12-17 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Seiko Instruments | Crystal 28.63636MHz 12pF 4-Pin SMD Download PDF datasheet for X1E000021073500.pdf |
|
Vishay | Crystal 8MHz 20pF 2-Pin SMD Bulk Download PDF datasheet for XT9M20ANA8M.pdf |
|
TAI-SAW TECHNOLOGY | Crystal 16MHz 9pF 4-Pin SMD T R Download PDF datasheet for TZ0111A.pdf |
|
AVX | Crystal 0.032768MHz 9pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ST2012SB32768E0HPWBB.pdf |
|
Seiko Instruments | FA-20H 25.000000 MHZ 10.0 +10.0-10.0 Download PDF datasheet for Q24FA20H0011400.pdf |
|
Abracon | Crystal 0.032768MHz 9pF 2-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABS06-32.768KHZ-9-T.pdf |
|
Seiko Instruments | Crystal 22.1184MHz 18pF 2-Pin Radial Bag Download PDF datasheet for Q21CA3011063100.pdf |
|
Diodes Incorporated | Crystal 25MHz 18pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for FL2500038.pdf |
|
Abracon | Crystal 11.0592MHz 7pF 4-Pin CSMD T R Download PDF datasheet for ABMM-11.0592MHZ-B2-T.pdf |
|
Seiko Instruments | 25M,+-0.1PPM TCXO - |