251R15S180GV4E Johanson Technology
251R15S180GV4E Images
Please contact us for more photos of 251R15S180GV4E
Part Number 251R15S180GV4E
Manufacturer Johanson Technology
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 250V 18PF + - 2%