| Part Number | LI0805H151R-10 |
|---|---|
| Manufacturer | Laird |
| Quantity in stock | 867220 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Chip Bead 150Ohm 100MHz 800mA 0805 T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LI0805H151R-10 |
| Datasheet download |
| Part Number | LI0805H151R-10 |
|---|---|
| Lead Finish | Matte Tin |
| Product Dimensions | 2.2 x 1.45 x 1.1 mm |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Max Processing Temp | 250 |
| Type | Chip Bead |
| Core Material | Ferrite |
| Package/Case | 0805 |
| Product Depth | 1.45 mm |
| Product Height | 1.1 mm |
| Product Length | 2.2 mm |
| Replacement Part Number | PART-LI0805H151R-10 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz 48A 6767 T R Download PDF datasheet for IHLP6767GZER1R0M01.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 4.3A T R Download PDF datasheet for SRR1280-220M.pdf |
|
Pulse | Ind Common Mode Choke Shielded Wirewound 2.2KOhm 25% 100MHz 200mA 1206 T R Download PDF datasheet for PE-1206CCMC222STS.pdf |
|
Abracon | Ind Chip Unshielded Multi-Layer 6.8nH 0.3nH 100MHz 9Q-Factor Ceramic 300mA 0402 T R Download PDF datasheet for AIMC-0402-6N8S-T.pdf |
|
API Delevan | Ind Power Choke Shielded Wirewound 8.2uH 30% 100KHz Ferrite 1.75A T R Download PDF datasheet for SDS850R-822N.pdf |
|
API Delevan | Ind Power Unshielded Wirewound 2.2uH 10% 1KHz Ferrite 850mA 1812 T R Download PDF datasheet for P1812R-222K.pdf |
|
Pulse | Ind Power Wirewound 10uH 20% 4.3A T R Download PDF datasheet for P0845SNLT.pdf |
|
Pulse | Ind Power Shielded Wirewound 56uH 20% 100KHz 2A T R Download PDF datasheet for P1170.563NLT.pdf |
|
Pulse | Ind Power Wirewound 21.9uH 2.7A Download PDF datasheet for PE-53632NL.pdf |
|
SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS | Inductor, SMD, MLCC, SDCL0603Q-02 Series, 0603, 22nH, \u00b15%, -55\u00baC~+125\u00baC, T R Download PDF datasheet for SDCL0603Q22NJT02.pdf |