| Part Number | LQW15AN4N7C00D |
|---|---|
| Manufacturer | Murata Manufacturing |
| Quantity in stock | 690030 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind RF Chip Wirewound 4.7nH 0.2nH 100MHz 25Q-Factor 750mA 0402 Paper T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | LQW15AN4N7C00D |
| Datasheet download |
| Part Number | LQW15AN4N7C00D |
|---|---|
| Technology | Wirewound |
| Type | RF Chip |
| Package/Case | 0402 |
| Max Processing Temp | 260 |
| Rad Hard | No |
| Product Dimensions | 1.1 x 0.7 x 0.6 mm |
| Lead Finish | Matte Tin |
| Tolerance | 0.2 nH |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Product Depth | 0.7 mm |
| Product Height | 0.6 mm |
| Product Length | 1.1 mm |
| Replacement Part Number | PART-LQW15AN4N7C00D |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Bourns | IND2.0 X 1.6 X 1.0 MM,1UH20%2.6A,SHDSMD - |
|
Eaton | Ind High Current Power Wirewound 320nH 10% 100KHz Ferrite 57A T R Download PDF datasheet for FP1308R1-R32-R.pdf |
|
Eaton | Ind Power Wirewound 120nH 10% 100KHz Ferrite 45A T R Download PDF datasheet for FP1006R2-R12-R.pdf |
|
Bourns | Ind Power Wirewound 22uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 3.6A T R Download PDF datasheet for SDR1307-220ML.pdf |
|
Pulse | Ind RF Chip Wirewound 12nH 2% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1008 T R Download PDF datasheet for PE-1008CD120GTT.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Wirewound 1.7uH 15% 300KHz Ferrite 22.3A T R Download PDF datasheet for HC1-1R7-R.pdf |
|
Eaton | IND 1.0uH, 7.0A 4.4x4.2x1.8 SMT, 2Pads Download PDF datasheet for MPI4020V2-1R0-R.pdf |
|
Vishay | VISIHLP3232DZER6R8M1A IHLP-3232DZ-1A 6.8 Download PDF datasheet for IHLP3232DZER6R8M1A.pdf |
|
Panasonic | Ind Power Choke Molded 1.3uH 30% 100KHz 12.5A T R Download PDF datasheet for ETQP6F1R3LFA.pdf |
|
SHENZHEN SUNLORD ELECTRONICS | WIRE WOUND SMD POWER INDUCTORS 1.5UH Download PDF datasheet for SPH252012H1R5MT.pdf |