EEEHB1H1R0AJ Panasonic
EEEHB1H1R0AJ Images
Please contact us for more photos of EEEHB1H1R0AJ
Part Number EEEHB1H1R0AJ
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP ALUM 1UF 50V 20% SMD