ELL6UH681M Panasonic
ELL6UH681M Images
Please contact us for more photos of ELL6UH681M
Part Number ELL6UH681M
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Choke Coil Shielded 680uH 20% 100KHz 240mA Embossed Carrier T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level ELL6UH681M
Datasheet download ELL6UH681M.pdf
Request Quotation for ELL6UH681M
ELL6UH681M Specifications
Part Number ELL6UH681M
Test Frequency 100 kHz
Product Dimensions 6.9 x 6.5 x 5 mm
Package/Case 6.9 X 6.5 X 5
Max Processing Temp 260
Tolerance 20 %
Protection Style Shielded
Lead Finish Tin
Product Depth 6.5 mm
Product Height 5 mm
Product Length 6.9 mm