ERA-2AEB8061X Panasonic
ERA-2AEB8061X Images
Please contact us for more photos of ERA-2AEB8061X
Part Number ERA-2AEB8061X
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES MTLFLM 0402 80.6K OHM 0.1% 1 16W 25PPM C SMD