ERJ1GEF8452C Panasonic
ERJ1GEF8452C Images
Please contact us for more photos of ERJ1GEF8452C
Part Number ERJ1GEF8452C
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0201 84.5K Ohm 1% 1 20W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Pressed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ1GEF8452C
Datasheet download ERJ1GEF8452C.pdf
Request Quotation for ERJ1GEF8452C
ERJ1GEF8452C Specifications
Part Number ERJ1GEF8452C
Case Style Molded
Tolerance 1 %
Product Dimensions 0.6 x 0.3 x 0.23 mm
Resistance Value 84.5 kOhm
Max Processing Temp 260
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Power Rating 0.05 W
Product Depth 0.3 mm
Product Height 0.23 mm
Product Length 0.6 mm