ERJ1TYJ681U Panasonic
ERJ1TYJ681U Images
Please contact us for more photos of ERJ1TYJ681U
Part Number ERJ1TYJ681U
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2512 680 Ohm 5% 1W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD SMD Embossed Carrier T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ1TYJ681U
Datasheet download ERJ1TYJ681U.pdf
Request Quotation for ERJ1TYJ681U
ERJ1TYJ681U Specifications
Part Number ERJ1TYJ681U
Power Rating 1 W
Mounting Surface Mount
Resistance Value 680 Ohm
Product Dimensions 6.4 x 3.2 x 0.6 mm
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Rad Hard No
Temperature Coefficient ±200 ppm/°C
Tolerance 5 %
Product Depth 3.2 mm
Product Height 0.6 mm
Product Length 6.4 mm