ERJ8CWFR033V Panasonic
ERJ8CWFR033V Images
Please contact us for more photos of ERJ8CWFR033V
Part Number ERJ8CWFR033V
Manufacturer Panasonic
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 1206 33m Ohm 1% 1W \u00b150ppm \u00b0C Molded SMD Punched Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level ERJ8CWFR033V
Datasheet download ERJ8CWFR033V.pdf
Request Quotation for ERJ8CWFR033V
ERJ8CWFR033V Specifications
Part Number ERJ8CWFR033V
Mounting Surface Mount
Power Rating 1 W
Product Dimensions 3.2 x 1.6 x 0.65
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Resistance Value 33 MOhm
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 155 °C
Tolerance 1 %
Product Depth 1.6 mm
Product Height 0.65 mm
Product Length 3.2 mm