| Part Number | P0422NL |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse |
| Quantity in stock | 267760 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode Choke 770uH 35% 4.7A Tube |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P0422NL |
| Datasheet download |
| Part Number | P0422NL |
|---|---|
| Operating Temperature | -40 to 120 °C |
| Product Dimensions | 19.56 x 17.02 x 9.91 mm |
| Type | Common Mode Choke |
| Tolerance | 35 % |
| Package/Case | 19.56 X 17.02 X 9.91 |
| Product Depth | 17.02 mm |
| Product Height | 9.91 mm |
| Product Length | 19.56 mm |
| Replacement Part Number | PART-P0422NL |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Bourns | Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 21Q-Factor Ferrite 2.2A T R Download PDF datasheet for SDR0603-3R3ML.pdf |
|
Eaton | Ind Power Shielded Wirewound 467.1uH 1868uH 20% 100KHz Ferrite 850mA 427mA T R Download PDF datasheet for DRQ127-471-R.pdf |
|
Laird | Ind Chip Bead 120Ohm 100MHz 2.5A 0603 T R Download PDF datasheet for MI0603M121R-10.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 8.2uH 20% 100KHz 5A 2525 T R Download PDF datasheet for IHLP2525EZER8R2M01.pdf |
|
Pulse | Ind Power Shielded 33uH 20% 100KHz 970mA Download PDF datasheet for PF0464.333NL.pdf |
|
TDK | Ind Chip Molded Wirewound 33uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 105mA 1210 Blister T R Download PDF datasheet for B82422-A1333-K100.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 2.75A 1616 T R Download PDF datasheet for IHLP1616ABER2R2M11.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded 220nH 20% 100KHz 23A 2525 T R Download PDF datasheet for IHLP2525CZERR22M01.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 350mA T R Download PDF datasheet for SRR1005-331K.pdf |
|
Bourns | Ind Common Mode Choke 1mH 4A T R Download PDF datasheet for PM3700-40-RC.pdf |