| Part Number | P0469NL |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse |
| Quantity in stock | 776400 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Common Mode Choke 630uH 35% 11.6A Tube |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | P0469NL |
| Datasheet download |
| Part Number | P0469NL |
|---|---|
| Tolerance | 35 % |
| Type | Common Mode Choke |
| Rad Hard | No |
| Operating Temperature | -40 to 120 °C |
| Package/Case | 30.99 X 25.4 X 12.7 |
| Product Dimensions | 30.99 x 25.4 x 12.7 mm |
| Product Depth | 25.4 mm |
| Product Height | 12.7 mm |
| Product Length | 30.99 mm |
| Replacement Part Number | PART-P0469NL |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Murata Manufacturing | MONOLITHIC CERMIC CAPACITORS Download PDF datasheet for BLM03PG330SN1D.pdf |
|
API Delevan | Ind Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz Ferrite 362mA T R Download PDF datasheet for P1330R-823K.pdf |
|
Bourns | Ind Power Shielded Wirewound 100uH 20% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 650mA T R Download PDF datasheet for SRR7045-101M.pdf |
|
Abracon | Ind Chip Unshielded Wirewound 270nH 2% 25MHz 45Q-Factor Ceramic 500mA 1008 T R Download PDF datasheet for AISC-1008-R27G-T.pdf |
|
Panasonic | Ind Choke Coil Shielded 330uH 20% 100KHz 330mA Embossed Carrier T R Download PDF datasheet for ELL6SH331M.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind Chip Shielded Multi-Layer 1.8uH 10% 10MHz 45Q-Factor Ferrite 80mA 0805 T R Download PDF datasheet for LK21251R8K-T.pdf |
|
Murata Manufacturing | Ind Chip Bead 1KOhm 25% 100MHz Ferrite 200mA 0805 Paper T R Download PDF datasheet for BLM21AG102SN1D.pdf |
|
Bourns | Ind Power Semi-Shielded Wirewound 2.7uH 20% 100KHz Ferrite 2.3A 1515 T R Download PDF datasheet for SRN4018-2R7M.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 4.7uH 20% 100KHz 30A 6767 T R Download PDF datasheet for IHLP6767GZER4R7M11.pdf |
|
Vishay | Ind Chip Bead Array 1KOhm 25% 100MHz Ferrite 50mA 1206 T R Download PDF datasheet for ILAS1206ER102V.pdf |