| Part Number | PA3784.151HLT |
|---|---|
| Manufacturer | Pulse |
| Quantity in stock | 278900 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | Ind Power Bead 150nH 12% 100KHz 69A T R |
| Category | Inductor |
| Family | Inductor Surface Mount |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | PA3784.151HLT |
| Datasheet download |
| Part Number | PA3784.151HLT |
|---|---|
| Pin Count | 2 |
| Rad Hard | No |
| Supplier Package | SMD |
| Test Frequency | 100 kHz |
| Type | Power Bead |
| Package/Case | 10(Max) X 8(Max) X 8(max) |
| Maximum DC Resistance | uOhm |
| Operating Temperature | -40 to 130 °C |
| Tolerance | 12 % |
| Product Dimensions | 10(Max) x 8(Max) x 8(max) |
| Product Depth | 8(Max) mm |
| Product Height | 8(Max) mm |
| Product Length | 10(Max) mm |
| Replacement Part Number | PART-PA3784.151HLT |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
Panasonic | Ind Power Choke Wirewound 2.2uH 20% Metal 5.8A T R Download PDF datasheet for ETQP3M2R2YFP.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind Power Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 4A Embossed T R Download PDF datasheet for NRS5030T1R0NMGJV.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Shielded Wirewound 1uH 20% 100KHz Powdered Iron 14.5A T R Download PDF datasheet for HCP0805-1R0-R.pdf |
|
Eaton | Ind High Current Power Shielded Wirewound 450nH 20% 100KHz Powdered Iron 29A T R Download PDF datasheet for HCM1104-R45-R.pdf |
|
Bourns | Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 7.8A T R Download PDF datasheet for SRN8040-1R0Y.pdf |
|
Pulse | Ind Common Mode Choke 880uH 35% 1.63A T R Download PDF datasheet for P0473NLT.pdf |
|
Abracon | Ind Power Molded Wirewound 1.5uH 20% 10A 2826 T R Download PDF datasheet for ASPI-0630LR-1R5M-T15.pdf |
|
TAIYO YUDEN | Ind High Frequency Chip Multi-Layer 18nH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 310mA 0402 T R Download PDF datasheet for HK100518NJ-T.pdf |
|
Vishay | Ind High Current Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 22A 5050 T R Download PDF datasheet for IHLP5050FDER2R2M01.pdf |
|
Pulse | Ind Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 800mA T R Download PDF datasheet for P1174.103NLT.pdf |