ESR10EZPJ122 ROHM
ESR10EZPJ122 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPJ122
Part Number ESR10EZPJ122
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 0805 1.2K OHM 0.4W 5% SMD