ESR10EZPJ202 ROHM
ESR10EZPJ202 Images
Please contact us for more photos of ESR10EZPJ202
Part Number ESR10EZPJ202
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 0805 2K OHM 0.4W 5% SMD