ESR18EZPD20R0 ROHM
ESR18EZPD20R0 Images
Please contact us for more photos of ESR18EZPD20R0
Part Number ESR18EZPD20R0
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 1206 20 OHM 1 3W 0.5% SMD