ESR18EZPJ681 ROHM
ESR18EZPJ681 Images
Please contact us for more photos of ESR18EZPJ681
Part Number ESR18EZPJ681
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES ANTI-SURGE 1206 680 OHM 1 3W 5% SMD