KTR25JZPJ104 ROHM
KTR25JZPJ104 Images
Please contact us for more photos of KTR25JZPJ104
Part Number KTR25JZPJ104
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES HIGH VOLTAGE 1210 100K OHM 1 3W 5% SMD