MCR01MZPD3003 ROHM
MCR01MZPD3003 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPD3003
Part Number MCR01MZPD3003
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES PRECISION 0402 300K OHM 1 16W 0.5% SMD