MCR01MZPF1021 ROHM
MCR01MZPF1021 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPF1021
Part Number MCR01MZPF1021
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0402 1.02K OHM 1 16W 1% SMD