MCR01MZPF1692 ROHM
MCR01MZPF1692 Images
Please contact us for more photos of MCR01MZPF1692
Part Number MCR01MZPF1692
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0402 16.9K OHM 1 16W 1% SMD