MCR03EZP5FX5110 ROHM
MCR03EZP5FX5110 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZP5FX5110
Part Number MCR03EZP5FX5110
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CHIP RESISTOR 0603 0.511K OHM 1%
ROHS Compliant Yes
MSL Level MCR03EZP5FX5110
Datasheet download MCR03EZP5FX5110.pdf
Request Quotation for MCR03EZP5FX5110
MCR03EZP5FX5110 Specifications
Part Number MCR03EZP5FX5110
Type Thick Film
Replacement Part Number PART-MCR03EZP5FX5110
Weight Contact us
Country of Origin -
Related parts for MCR03EZP5FX5110
Image Part Number and Brand Brief Description and PDF Datasheet
Yageo
Res Thick Film 0603 8.2 Ohm 1% 1 10W \u00b1200ppm \u00b0C SMD Paper T R