MCR03EZPFL6R20 ROHM
MCR03EZPFL6R20 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPFL6R20
Part Number MCR03EZPFL6R20
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 0603 6.2Ohm 1% 1 10W \u00b1400ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R