MCR03EZPJ3R0 ROHM
MCR03EZPJ3R0 Images
Please contact us for more photos of MCR03EZPJ3R0
Part Number MCR03EZPJ3R0
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 0603 3 OHM 1 10W 5% SMD