MCR10EZPF8661 ROHM
MCR10EZPF8661 Images
Please contact us for more photos of MCR10EZPF8661
Part Number MCR10EZPF8661
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 0805 8.66K OHM 1 8W 1% SMD