MCR18EZHJ821 ROHM
MCR18EZHJ821 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZHJ821
Part Number MCR18EZHJ821
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES 1206 820 OHM 1 4W 5% SMD