MCR18EZPJ1R5 ROHM
MCR18EZPJ1R5 Images
Please contact us for more photos of MCR18EZPJ1R5
Part Number MCR18EZPJ1R5
Manufacturer ROHM
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description RES RESIN BASED 1206 1.5 OHM 1 4W 5% SMD