CL10C4R7CB8NNWC Samsung Electro-Mechanics
CL10C4R7CB8NNWC Images
Please contact us for more photos of CL10C4R7CB8NNWC
Part Number CL10C4R7CB8NNWC
Manufacturer Samsung Electro-Mechanics
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 4.7pF 50V C0G 0.25pF SMD 0603 125\u00b0C T R