35CE330BS Sanyo
35CE330BS Images
Please contact us for more photos of 35CE330BS
Part Number 35CE330BS
Manufacturer Sanyo
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description SMT E-CAP 35V 330UF 20%