CDRH127 LDNP-330MC Sumida
CDRH127 LDNP-330MC Images
Please contact us for more photos of CDRH127 LDNP-330MC
Part Number CDRH127 LDNP-330MC
Manufacturer Sumida
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 3.9A Carrier T R
Category Inductor
Family Inductor Surface Mount
ROHS Compliant Yes
MSL Level CDRH127 LDNP-330MC
Datasheet download CDRH127 LDNP-330MC.pdf
Request Quotation for CDRH127 LDNP-330MC
CDRH127 LDNP-330MC Specifications
Part Number CDRH127 LDNP-330MC
Test Frequency 1 kHz
Max Processing Temp 245
Tolerance 20 %
Product Dimensions 12.3 x 12.3 x 8 mm
Technology Wirewound
Protection Style Shielded
Rad Hard No
Package/Case 12.3 X 12.3 X 8
Product Depth 12.3 mm
Product Height 8 mm
Product Length 12.3 mm