UVK105CG3R3JW-F TAIYO YUDEN
UVK105CG3R3JW-F Images
Please contact us for more photos of UVK105CG3R3JW-F
Part Number UVK105CG3R3JW-F
Manufacturer TAIYO YUDEN
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description MLCC 0402, 3.3PF\u00c2\u00b15%, 50V