K104K10X7RF5UH5 Vishay
K104K10X7RF5UH5 Images
Please contact us for more photos of K104K10X7RF5UH5
Part Number K104K10X7RF5UH5
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125\u00b0C Ammo Pack
ROHS Compliant Yes
MSL Level K104K10X7RF5UH5
Datasheet download K104K10X7RF5UH5.pdf
Request Quotation for K104K10X7RF5UH5
K104K10X7RF5UH5 Specifications
Part Number K104K10X7RF5UH5
Capacitance Value 0.1 uF
Lead Finish Matte Tin
Max Processing Temp 260
Dielectric C0G
Product Dimensions 3.6 x 2.3 x 3.6 mm