MCT06030D3309DP500 Vishay
MCT06030D3309DP500 Images
Please contact us for more photos of MCT06030D3309DP500
Part Number MCT06030D3309DP500
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 33 Ohm 0.5% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD Paper T R