MMA02040C3323FB300 Vishay
MMA02040C3323FB300 Images
Please contact us for more photos of MMA02040C3323FB300
Part Number MMA02040C3323FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 1406 332K Ohm 1% 1 4W \u00b150ppm \u00b0C Molded Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMA02040C3323FB300
Datasheet download MMA02040C3323FB300.pdf
Request Quotation for MMA02040C3323FB300
MMA02040C3323FB300 Specifications
Part Number MMA02040C3323FB300
Mounting Surface Mount
Power Rating 0.25 W
Resistance Value 332 kOhm
Product Dimensions 3.6 mm
Case Size 1406
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Case Style Molded
Tolerance 1 %
Max Processing Temp 260
Rad Hard No
Product Diameter 1.4 mm
Product Length 3.6 mm