MMB02070C1504FB200 Vishay
MMB02070C1504FB200 Images
Please contact us for more photos of MMB02070C1504FB200
Part Number MMB02070C1504FB200
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 2309 1.5M Ohm 1% 2 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMB02070C1504FB200
Datasheet download MMB02070C1504FB200.pdf
Request Quotation for MMB02070C1504FB200
MMB02070C1504FB200 Specifications
Part Number MMB02070C1504FB200
Rad Hard No
Max Processing Temp 260
Case Size 2309
Case Style Conformal
Resistance Value 1.5 MOhm
Product Dimensions 5.8 mm
Mounting Surface Mount
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Diameter 2.2 mm
Product Length 5.8 mm