MMB02070D1273DB200 Vishay
MMB02070D1273DB200 Images
Please contact us for more photos of MMB02070D1273DB200
Part Number MMB02070D1273DB200
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 2309 127K Ohm 0.5% 2 5W \u00b125ppm \u00b0C Conformal SMD Melf Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMB02070D1273DB200
Datasheet download MMB02070D1273DB200.pdf
Request Quotation for MMB02070D1273DB200
MMB02070D1273DB200 Specifications
Part Number MMB02070D1273DB200
Tolerance 0.5 %
Mounting Surface Mount
Operating Temperature -55 to 125 °C
Packaging Blister Tape and Reel
Type Thin Film
Resistance Value 127 kOhm
Lead Free Yes
Family MMB0207
Case Size 2309
Termination Style Wraparound
Case Style Conformal
Package Type Melf
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Rad Hard No
Green Yes
Product Diameter 2.2 mm
Product Length 5.8 mm