MMU01020C4702FB300 Vishay
MMU01020C4702FB300 Images
Please contact us for more photos of MMU01020C4702FB300
Part Number MMU01020C4702FB300
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0102(0805) 47K Ohm 1% 1 5W \u00b150ppm \u00b0C Conformal Melf SMD Blister T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level MMU01020C4702FB300
Datasheet download MMU01020C4702FB300.pdf
Request Quotation for MMU01020C4702FB300
MMU01020C4702FB300 Specifications
Part Number MMU01020C4702FB300
Product Dimensions 2.2 mm
Mounting Surface Mount
Resistance Value 47 kOhm
Operating Temperature -55 to 125 °C
Lead Finish Tin
Tolerance 1 %
Temperature Coefficient ±50 ppm/°C
Product Diameter 1.1 mm
Product Length 2.2 mm