TNPW06033K30FEEA Vishay
TNPW06033K30FEEA Images
Please contact us for more photos of TNPW06033K30FEEA
Part Number TNPW06033K30FEEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 3.3K Ohm 1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW06033K30FEEA
Datasheet download TNPW06033K30FEEA.pdf
Request Quotation for TNPW06033K30FEEA
TNPW06033K30FEEA Specifications
Part Number TNPW06033K30FEEA
Package Type SMD
Power Rating 0.1 W
Type Thin Film
Max Processing Temp 260
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Operating Temperature -55 to 125 °C
Resistance Value 3.3 kOhm
Product Dimensions 1.6 x 0.85 x 0.45 mm
Tolerance 1 %
Case Size 0603
Case Style Molded
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm