TNPW06034K32BEEA Vishay
TNPW06034K32BEEA Images
Please contact us for more photos of TNPW06034K32BEEA
Part Number TNPW06034K32BEEA
Manufacturer Vishay
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thin Film 0603 4.32K Ohm 0.1% 1 10W \u00b125ppm \u00b0C Molded SMD SMD Paper T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level TNPW06034K32BEEA
Datasheet download TNPW06034K32BEEA.pdf
Request Quotation for TNPW06034K32BEEA
TNPW06034K32BEEA Specifications
Part Number TNPW06034K32BEEA
Product Dimensions 1.6 x 0.85 x 0.45 mm
Failure Rate
Tolerance 0.1 %
Resistance Value 4.32 kOhm
Military Standard
Temperature Coefficient ±25 ppm/°C
Mounting Surface Mount
Type Thin Film
Case Size 0603
Package Type SMD
Lead Finish Tin
Operating Temperature -55 to 125 °C
Product Depth 0.85 mm
Product Height 0.45 mm
Product Length 1.6 mm