CRM2010-JW-682ELF Bourns
CRM2010-JW-682ELF Images
Please contact us for more photos of CRM2010-JW-682ELF
Part Number CRM2010-JW-682ELF
Manufacturer Bourns
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Res Thick Film 2010 6.8K Ohm 5% 1W \u00b1200ppm \u00b0C Molded SMD T R