CB3LV-3I-24M0000 CTS
CB3LV-3I-24M0000 Images
Please contact us for more photos of CB3LV-3I-24M0000
Part Number CB3LV-3I-24M0000
Manufacturer CTS
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description SMD Crystal Oscillator 24MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T R
ROHS Compliant Yes
MSL Level CB3LV-3I-24M0000
Datasheet download CB3LV-3I-24M0000.pdf
Request Quotation for CB3LV-3I-24M0000
CB3LV-3I-24M0000 Specifications
Part Number CB3LV-3I-24M0000
Maximum Symmetry 55 %
Output Level HCMOS|TTL
Max Processing Temp 260
Product Dimensions 7 x 5 x 1.7 mm
Standard Frequency 24 MHz
Supplier Package CSMD
Rad Hard No
Mounting Surface Mount
MSL Level 1
Pin Count 4
Frequency Stability ±50 ppm