C0805N103K5XRL7185 KEMET
C0805N103K5XRL7185 Images
Please contact us for more photos of C0805N103K5XRL7185
Part Number C0805N103K5XRL7185
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description CAP 0.01UF 50VDC X7R 10% SMD 0805 0.01%