PEH169PK510VMU2 KEMET
PEH169PK510VMU2 Images
Please contact us for more photos of PEH169PK510VMU2
Part Number PEH169PK510VMU2
Manufacturer KEMET
Delivery Time 1 day (can ship today)
Description Capacitor, Aluminum Electrolytic, Screw Terminal, PEH169 Series, 100Vdc, Size K (0.60x0.30x0.30mm), 51uF, \u00b120%, -40~+85\u00b0C, Plain can